Tekstkar Full color LED

Opis urządzenia :

Tekstkar Full Color został zbudowany, aby wyświetlać jasne i czytelne komunikaty. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi Tekstkar Full Color może być stosowany zarówno do prezentowania informacji drogowych, ale również do wykorzystania w celach komercyjnych. Wszystko to sprawia, że Tekstkar Full Color jest urządzeniem typu VMS (Virtual Memory System), które może być użytkowany na wiele różnych sposobów.


Zasilanie :

Tekstkar Full Color jest zasilany akumulatorem. W standardzie posiada system start-stop, który uruchamia automatycznie agregat, gdy akumulator jest na wyczerpaniu i wyłącza go w momencie całkowitego naładowania baterii. Pozwala to zaoszczędzić paliwo i energię. Dzięki temu systemowi Tekstkar Full Color może działać przez bardzo długi okres czasu w jednym miejscu. Gdy źródło zasilania jest dostępne, Tekstkar Full Color może swobodnie z niego skorzystać i nie ma potrzeby korzystania z agregatu napędowego.


Ekran Full Color :

Tekstkar Full Color jest zdolny do wyświetlania każdego komunikatu w dowolnym kolorze. Może prezentować nie tylko wiadomości tekstowe, ale również znaki drogowe, obrazy, ikony i symbole. Istnieje możliwość zaprogramowania wielu stron wyświetlanych w formie pokazu slajdów.


Zastosowanie :

Tekstkar Full Color doskonale nadaje się do użytku wzdłuż szlaków komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu wielkich liter wiadomość są zawsze czytelne - nawet, kiedy są mijane z dużą prędkością – np. wzdłuż autostrad. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa Tekstkar Full Color został wyposażony w czerwono-białe oznaczenia oraz znak informujący o zagrożeniu - zgodnie z unijnymi normami.

Typ

Full color LED

Ratio

7: 5

Rozdzielczość

112 px x 80 px

Rozmiar ekranu

240 cm x 180 cm

Czas rozruchu

5 min

Widoczność - min odległość

4 m

Widoczność - max odległość

200 m

Kąt widoczności

120°

Rozmiary przyczepy/podstawy

482 cm x 240 cm x 100 cm

Wysokość maksymalna

391 cm

Waga

1700 kg

Zasilanie wewnętrzne

Agregat , akumulator

Zasilanie zewnętrzne

230 V

Pobór mocy

Ceownik 16A

LED

8960

Oprogramowanie

Oprogramowanie Windows / interfejs WWW

Kolorów podstawowych

RGB

Kolor palet

Pełny Kolor

Sterowanie lokalne

Szeregowy / Modem

Dimmer

Automatyczny

Copyright  Tekstkar.pl  2015