Tekstkar U-26a służy do informowania kierowców o zamknięciu pasa ruchu z powodu wypadku lub prac drogowych. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla kierowców oraz pracowników drogowych.

Tekstkar Arrow Trailer działa na zasilaniu z własnych baterii, jednak, aby zapobiec rozładowaniu akumulatora wyposażony został w wbudowany agregat energii. Uruchamia się on automatycznie i sprawia, że akumulator jest zawsze na tyle naładowany, aby podtrzymać ciągłość pracy urządzenia.


Tekstkar RWS został zbudowany, aby przekazywać jasne i proste informacje. Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi LED samochody oraz mijający urządzenie ludzie mogą przeczytać wyświetlaną informację, nawet będąc w ruchu. Dlatego właśnie Tekstkar RWS idealnie nadaje się do oznaczania robót drogowych i przekazywania informacji o zmianie organizacji ruchu.

Tekstkar RWS doskonale nadaje się do użytku wzdłuż szlaków komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu wielkich liter wiadomości są zawsze czytelne - nawet, kiedy są mijane z dużą prędkością – np. wzdłuż autostrad. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa Tekstkar RWS został wyposażony w czerwono-białe oznaczenia oraz znak informujący o zagrożeniu - zgodnie z normami unijnymi.


Tekstkar Zestaw A1
Tekstakr Zestaw A2
Tekstkar DIS Pracuje bezgłośnie, działa przez kilka dni na własnej mocy i jest przyjazny dla środowiska. Może być zasilany energią słoneczną i nie potrzebuje dodatkowych ruchomych części. Dzięki temu Tekstkar DIS jest bardzo cichy i działa samodzielnie przez wiele dni. Dodatkowy zapas energii magazynowany jest w wbudowanej baterii i wykorzystywany w pochmurne dni.
Tekstkar RAIN
Tekstkar Full Color został zbudowany, aby wyświetlać jasne i czytelne komunikaty. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi Tekstkar Full Color może być stosowany zarówno do prezentowania informacji drogowych, ale również do wykorzystania w celach komercyjnych. Wszystko to sprawia, że Tekstkar Full Color jest urządzeniem typu VMS (Virtual Memory System), które może być użytkowany na wiele różnych sposobów.
Tekstkar Full Color Solar
Copyright  Tekstkar.pl  2015