Tekstkar R.W.S

Opis urządzenia : 

Tekstkar RWS został zbudowany, aby przekazywać jasne i proste informacje. Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi LED samochody oraz mijający urządzenie ludzie mogą przeczytać wyświetlaną informację, nawet będąc w ruchu. Dlatego właśnie Tekstkar RWS idealnie nadaje się do oznaczania robót drogowych i przekazywania informacji o zmianie organizacji ruchu.


Zasilanie :

Tekstkar RWS pobiera energię z wbudowanej baterii. W wersji opcjonalnej można wyposażyć urządzenie w system start-stop, który uruchamia automatycznie agregat, gdy akumulator jest na wyczerpaniu i wyłączy go w momencie całkowitego naładowania baterii. Pozwala to zaoszczędzić paliwo i energię. Dzięki temu systemowi Tekstkar RWS może działać przez bardzo długi czas w jednym miejscu. Gdy źródło zasilania jest dostępne, Tekstkar RWS może swobodnie z niego skorzystać i nie ma potrzeby używania agregatu napędowego.


Wyświetlacz :

Tekstkar RWS może wyświetlać pięć wierszy tekstu oraz dziesięć liter w każdej linii. Możliwe jest pokazywanie naprzemiennie kilku stron tekstu.


Zastosowanie :

Tekstkar RWS doskonale nadaje się do użytku wzdłuż szlaków komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu wielkich liter wiadomości są zawsze czytelne - nawet, kiedy są mijane z dużą prędkością – np. wzdłuż autostrad. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa Tekstkar RWS został wyposażony w czerwono-białe oznaczenia oraz znak informujący o zagrożeniu - zgodnie z normami unijnymi.

Typ

Jednostronny wyświetlacz LED

Rozmiary przyczepy/podstawy

482 cm x 240 cm x 100 cm

Rozmiar ekranu

180 cm x 240 cm

Powierzchnia ekranu

4,3 m2

Czas rozruchu

5 min

Widoczność-min. odległość

5 m

Widoczność-max. odległość

150 m

Wysokość maksymalna

391 cm

Waga

1400 kg

Zasilanie wewnętrzne

Agregat, akumulator 24 V

Zasilanie zewnętrzne

230 V AC

Pobór mocy

Ceownik 16A

Oprogramowanie

Oprogramowanie Windows

Kolory podstawowe

Amber

Sterowanie lokalne

Szeregowy / modem

Dimmer

Automatyczny

Copyright  Tekstkar.pl  2015